www.004.cz >Hudba > Marilyn's Boys

Autor: Alca <>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

A stalo se. Chlapecká odpověď na Tatu je tady. Na castingu, kterého se účastnilo kolem tisícovky kluků, bylo vybráno pět nejlepších, kteří tvoří nový gay boyband Marilyn's Boys.

A stalo se. Chlapecká odpověď na Tatu je tady. Na castingu,jehož se účastnilo kolem tisícovky kluků, bylo vybráno pět nejvhodnějších, kteří tvoří nový boyband Marilyn's Boys.

Kluci Andrim (20) z Hamburgu, Jeremy (25) z Londýna, Rico (23) z Kolína nad Rýnem, Ruan (24) z Bonnu a Kanaďan Yves (26) vydali 6.ledna 2003 svůj první singl I Give Your Star obsahující 5 verzí debutové skladby u společnosti Edel Records. Je to pop, ryzí diskotéková hudba. Ovšem dovedu si představit, jakou vřavu dokáže sklidit na nažhavené diskotéce. A o to jde v první řadě.

Rozdíl oproti Backstreet Boys, N'Sync nebo někdejším Take That je zřejmý - aktéři se otevřeně přiznávají ke své homosexualitě. Nezbývá tak mnoho prostoru ke spekulacím, které dřívější chlapecké kapely tak často provázely - je to opravdu tak :-) Nakolik je to pravda skutečně nebo se jedná o další producentský trik, není samozřejmě jasné, ovšem vypadá to věrohodně. Homosexualita se občas stává komerčním artiklem k přilákání zájmu, ale netřeba dělat paniku, v dnešním světě je přirozené, že k reklamě se používá leccos.

Jeremy Andrim Rico Ruan Yves

Na svém PR webu www.marilynsboys.de o sobě prozrazují mnohé: Jeremy se narodil 6.září 1977 v Anglii, do Německa se přestěhoval v 19, coming out absolvoval v 21 letech, pracoval v Lufthanse, poslouchá všemožnou muziku, ne jenom "komerci". Andrim je vodnář, narodil se 7.února 1982, sám sebe hodnotí jako extrovertního idealistu, C-O prožil v šestnácti, poslouchá RnB a dělá silový trénink. Rico se učí na kadeřníka a módního návrháře, poslouchá všechno od Madonny po Robbieho, coming out si užil v sedmnácti, narodil se 26. prosince 1980. Ruan se narodil 18. května, vjeho žilách pulsuje srílanská krev po otci, připadá si jako analytický realista, studuje biologii, C-O v devatenácti a poslouchá RnB a soul. Yves je Štír, zamyšlený typ se snahou o harmonii, má rád Wet Wet Wet, Tinu, Robbieho, coming-outoval se před dvěma lety. Všichni se shodně radují z nového singlu a těší se na letošní rok.

Myslíte, že mají stejnou šanci na úspěch jako jejich kolegové George Michael, Elton John nebo třeba Boy George? Nebo spodobnou strategií založené dívčí Tatu? Kluci si osobě myslí, že ipřes příslušnost ke gay komunitě jsou bravo-kompatibilní a jejich fanoušky nebudou tvořit pouze gayové, nýbrž mladí lidé bez rozdílu věku, pohlaví isexuální orientace.

Držmechlapcům z Marilyn's Boys palce, každopádně je to další milník na cestě proti předsudkům.

P.S.: Co kluci, založíme český boyband?:-)

fotografie: www.marilynsboys.de