www.004.cz >Cofočno > Předškolní Cofočno 2002

Autor: -cfc->, Téma: Cofočno, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Předškolní Cofočno se konalo od 30. srpna do 1. září 2002, tedy poslední prázdninový víkend, ve východočeském Opočně, v hotelu Opočno

Tašku na záda, do igelitky pantofle, narychlo svačinu a hurá, první zvonění! Ale ještě předtím - tvoji kamarádi a pohodička na Cofočně!:-)

 Předškolní Cofočno se bude konat od 30. srpna do 1. září 2002, tedy poslední prázdninový víkend, ve východočeském Opočně, v hotelu Opočno.

 Program:
Pátek do 19:00 doporučený příjezd (ale je možné přijet vlastně kdykoliv, ubytování bude provádět přímo recepce), potom večeře a následně diskotéka (příznivce rezidentního cofočenského DJ SpaceLine musíme zklamat, na Předškolním Cofočně bohužel nebude vystupovat).
Sobotní dopoledne je vyhrazeno k diskuzi s ALCou na oblíbená 004-ková témata coming out, rodina, gay kontra děti a podobné. Odpoledne se na chvíli vrátíme do třídních škamen a vyvrcholením bude tradiční běh za ocáskem. Kdo bude mít chuť rozšířit již početné řady průvodců na serveru, bude mít možnost. Večer opět diskotéka.
A neděle - volnost, loučení, procházka po zámeckém parku a načerpání nových sil:-)

 Co za to?
Cena za pobyt je 1060,- Kč a zahrnuje 2x nocleh se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji (á 380,- Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 100,-/noc), dvakrát oběd a dvakrát večeři. Přijde-li někdo pouze na páteční nebo sobotní diskotéku, zaplatí 50,- Kč. Tentokrát nefungují slevy a není třeba ani rezervační systém, při příchodu se hlaste na recepci hotelu.

 Pořádá COF a Code004.