www.004.cz >Kolize > Jak se vyhnout útoku při návštěvě gay klubu?

Autor: -kol->, Téma: Kolize, Vydáno dne: 29. 06. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Nejvíce rizika typu queerbashing se vyskytuje v oblastech, které jsou známé vyšší koncentrací homosexuálů. Nejčastějšími místy jsou okolí gay klubů a holand - místech veřejného kontaktování gayů. Nemyslete si, že jste v bezpečí, pokud jste na veřejném místě, kde je obvyklé, že se zde vyskytuje větší množství gayů, kteří zde často dávají najevo, že se nestydí za svoji orientaci.

Prevence a vlastní ochrana před fyzickými útoky typu queer bashing.

Připravili jsme pro Vás krátký průvodce o tom, jak se vyvarovat fyzickému útoku, který by byl směřován na vaši osobu z důvodů předpokládáné homosexuální orientace.

Nejvíce rizika typu queerbashing se vyskytuje v oblastech, které jsou známé vyšší koncentrací homosexuálů. Nejčastějšími místy jsou okolí gay klubů a holand - místech veřejného kontaktování gayů. Nemyslete si, že jste v bezpečí, pokud jste na veřejném místě, kde je obvyklé, že se zde vyskytuje větší množství gayů, kteří zde často dávají najevo, že se nestydí za svoji orientaci. Nejvíce útoků přichází večer, kdy se sníží množství náhodných kolemjdoucích.

Buďte zodpovědní za svou vlastní bezpečnost.