www.004.cz >Partnerská poradna > Zlomil mi srdce a já se trápím

Autor: -pap->, Téma: Partnerská poradna, Vydáno dne: 05. 07. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Asi před půl rokem jsem se rozešel se svým klukem, kterému bylo 33 let. Myslel jsem si, že to bude v pohodě a najdu si někoho jiného. Ale trochu se to zvrtlo, zjistil jsem, že i když s ním půl roku nechodím strašně na něj žárlím. Asi ho mám pořád rád, ale on mne asi už nechce.

Asi před půl rokem jsem se rozešel se svým klukem, kterému bylo 33 let. Myslel jsem si, že to bude v pohodě a najdu si někoho jiného. Ale trochu se to zvrtlo, zjistil jsem, že i když s ním půl roku nechodím strašně na něj žárlím.Asi ho mám pořád rád, ale on mne asi už nechce. I když na druhou stranu, když se napije tak vypadá jako by mě chtěl, ale když je v pohodě, tak říká, že spolu nemůžeme chodit a že bude lepší, když si někoho jiného najdu. On si asi už někoho našel, ale já si nemůžu pomoct, pořád na něj myslím. Co mám dělat, abych už ho nemiloval?

Honza


Ahoj Honzo,

tvůj přítel Ti zlomil srdce a to musí přebolet. Láska je rozdmýchávána pohledem na toho, koho milujeme. Tlak nám zvedne i hlas a vůně – parfém toho, do koho jsme blázni.

Rada zní: Co oko nevidí, srdce nebolí. Abys ho už nemiloval, musíš na něj nemyslet, nevidět ho, neslyšet v telefonu. Je to těžké, ale není jiná možnost. Nemusíš si hned někoho hledat jako náhradu, to by věci nepomohlo, ale najdi si kamaráda, choď ven s přáteli za kulturou, aby ti nebylo smutno. Prožiješ si trochu abstinenčních příznaků zamilovanosti. Pokud bys cítil, že jsi v depresi, vyhledej terapeuta.

Pokud si myslíš, že by tě chtěl, zkus si s ním o tom otevřeně promluvit a zcela natvrdo se jej zeptej, abys znal pravdu a netrápil se myšlenkami, co kdyby...

Hodně štěstí

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde