www.004.cz >Partnerská poradna > Chodí se mnou jen pro sex

Autor: -pap->, Téma: Partnerská poradna, Vydáno dne: 09. 07. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Měl jsem už několikrát sex s jedním klukem, který je o sedm let starší než já. Mně je teďka blbých dvacet. Jsem do něho cvok, ale on mne jenom využívá. Chci s ním mít vztah, ale jemu jde jen o sex a už mi z toho leze na nervy.

Čauky!
Potřebuji pomoc nebo se z toho zblázním, jsem gay už od narození a je to k zešílení. Měl jsem už několikrát sex s jedním klukem, který je o sedm let starší než já.  Mně je teďka blbých dvacet. Jsem do něho cvok, ale on mne jenom využívá. Chci s ním mít vztah, ale jemu jde jen o sex a už mi z toho leze na nervy. Vím, co pro mě znamená být gay a něměl jsem to vůbec lehký. Tak nevím jak dál a pořád myslím na to, že se oběsím, já prostě nevím co se sebou.

Martin


Milý Martine,

být gay neznamená být jen promiskuitní a všem gayům nejde jen o sex, i když musím připustit, že je mnoho takových jako tvůj starší přítel. Myslím, že nejlepší by bylo zapomenout na tohoto chlapce a pokusit se najít někoho jiného, kdo má kvalitnější představu o vztahu a měl by tě měl rád nejen proto, že s ním budeš mít sex. Nebude to lehké, ale věř, že první kluk, nemusí být nutně ten nejlepší. Obvykle do toho prvního vkládáme největší naděje a jsme pro něj schopni obětovat sebe samého. Své pocity zklamání a samoty z neopětované lásky můžeš anonymně sdílet s někým z linky důvěry, která by ti v takových chvílích mohla být dobrým důvěrníkem. Více na Linky pomoci a poradny pro G-L . Je dobré vědět, že s pomocí odborníků můžeš se svými depresivními stavy pracovat a úspěšně je potlačovat. V mnohém by ti mohlo pomoci i seznámení s někým novým. O tom, jaké máš možnosti a jak na to se dočteš na http://balirna.004.cz.
Hodně štěstí.