www.004.cz >Intimní poradna > Chci zvětšit penis!

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 17. 07. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Jsem zdravý kluk, ale mám malý penis. Nevím co mám dělat. Slyšel jsem o zvětšování penisů, ale nevím kolik to stojí a jestli to nebolí.

Jsem zdravý kluk, ale mám malý penis . Nevím co mám dělat. Slyšel jsem o zvětšování penisů, ale nevím kolik to stojí a jestli to nebolí.

Marek


Ahoj Marku,

Nenapsal jsi, jak velký je tvůj penis, abychom mohli kvalitně posoudit vhodný způsob řešení tvého problému. Tzv. Mikropenis okolo 1-3 cm je velmi vzácný. V takovém případě by se mohlo uvažovat o možnostech jeho zvěšení, ale troufám si odhadnout, že to nebude tvůj případ.
Chirurgické zvětšení penisu spočívá v jeho povytažení z těla a je poměrně náročnou operací, kterou nehradí zdravotní pojišťovna. Cena je závislá na pracovišti, které by zákrok provádělo. Nejlacinější bude v České republice, zahraniční kliniky jsou i 20x dražší. Cena za tento zákrok bude několik desítek tisíc korun, ale nevíme přesně. Zaručit nelze ani stoprocentní funkčnost po tomto zákroku. Jako každý jiný chirurgický zákrok, je i tento bolestivý.
Růst penisu končí do 17ti let věku. Pokud máš penis v erekci přes 10cm, lze říci, že jsi v normě a o jeho zvětšování bych dále neuvažoval. Nesmíš si brát příklad z nadnormativních atrap z pornofilmů a s těmi se srovnávat. Hlavní je, že jsi zdravý, velikost penisu se sice může odrážet na sebehodnocení a psychice, ale není to hlavní životní kvalita. Pokud tě partner má rád, určitě v tom nebude hrát velikost tvého pyje.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde