www.004.cz >Intimní poradna > Panický strach ze selhání

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 08. 02. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Chtěl bych se zeptat. Teď mám holku asi tak po jednom roce a je mi 20 a let a ještě jsem s žádnou nesouložil. Chtěl bych vedet jak na to jit správně. Sice před rokem jsem měl jednu holku v posteli ale když mělo dojít na věc tak se mi nepostavil a z toho mám teď docela obavy.

Chtěl bych se zeptat. Teď mám holku asi tak po jednom roce a je mi 20 a let a ještě jsem s žádnou nesouložil. Chtěl bych vedet jak na to jit správně. Sice před rokem jsem měl jednu holku v posteli ale když mělo dojít na věc tak se mi nepostavil a z toho mám teď docela obavy.
 
Mám ji moc rad a ona by chtěla sex ale zatím to vše jen zůstalo u osaháváni a podobných věci.už i se svlékala ale já se musel vymluvit ze jsem ospaly.chtěl bych vedet jaké jsou nejlepší pozice na soulož a jak nejlíp začít.obávám se taky abych nebyl hned hotovej a ona pak na mě nezírala ze jsem nějaký debil atd.chlubit se s tím ze jsem doposud žádnou holku nechci.to by byla ostuda.zítra k ni mam jet na chatu, rodiče nejsou doma tak asi víte co opět bude chtít. Mám velikost penisu asi tak 14 cm ve ztopořeném stavu. Jaký pozice budou nejlepší pro mne a jak nejlépe jit na věc a taky bych chtěl vědět jestli je možné nějaké jídlo s vitamíny jíst abych co nejvíc vydržel nebo tak něco.jestli můžete doporučit nějakou stravu a nebo něco po čem nebudu unaven nebo něco co prostě pomáhá.
 
Děkuji za odpověď

Vašek


Ahoj Vašku,

Děkujeme za dotaz.. Tvůj problém je v nejistotě a strachu, že tvá dívka pozná, že jsi nezkušený. Jako řešení bych viděl následující psychoterapeutický postup či řekněme řešení.

Principiálně je to snadné. Hlavní je, že se musíš se přiznat k tomu, že jsi panic a co nejpodrobněji si se svojí dívkou o svých obavách promluvit. Pokud tě má ráda, nebude se Ti smát a nebude to tak ani tak trapné, jak si nyná představuješ. Nestyď se, pokud bude chtít převzít při milování aktivitu, není to nic potupného. Nikde není napsáno, že musíš být zkušenější ty.

Nenuť se do sexu, pokud jsi unavený, mohlo by to být riziko pro erekci. Neber únavu za záminku, proč se nemilovat! Když budeš mít obavu, že se nepostaví oznam to.

Nesoustřeď se na erekci, ale na dívku a vychutnávej si intimitu když budou vaše těla nahá. Soulož není podmínkou.
Odmítnutí, ponížení a ublížení bolí dvojnásob a těžko se na něj zapomíná, proto pouč svou dívku, ať je hodná.

Pokud se to nepovede, není to tragedie, neotáčej se na bok a nedělej, že spíš. Pokračuj v milování jiným způsobem, rukou, ústy apod. Každopádně si o tom posléze promluvte. Nejsi stroj, ale člověk, je to normální, že to někdy nejde. Pro příště si soulož zakažte a jen si spolu hrajte. Zkoušejte všechny možné způsoby. Felaci apod. Neomezuj se v masturbaci a onanuj klidně každý den. Nenechávej si pro sebe své pocity a otevřeně o nich hovořte. Budeš překvapen, jak dokáže být žena citlivá pro tato témata.

Velikost tvého pyje je v běžném průměru a plně odpovídá možnostem vaginy. Větší pyj se do ní nevejde a partnerku by to mohlo bolet. Se svými 14cm můžeš přirážet z jakékoliv polohy a bude to pro oba příjemné.

Ad strava. Lehké jídlo, nemastné a netučné. S plným břichem se špatně souloží. Se sladkým to také nepřehánět. Třeba těstoviny, nebo bezprostředně před sexem jen ovoce, abys neměl hlad. Vitamíny – kup si vitamín E. Vitamín E stimuluje činnost pohlavních žláz, což se projeví zvýšenou apetencí, silnějšími prožitky a při pravidelném terapeutickém podání lze zvýšit množství spermatické tekutiny u lehčích poruch anejakulace. Za 30 tablet 100mg zaplatíš cca 40,-Kč.

Zajímavě působí i koření: zvýšení prokrvení pohlavních orgánů (např. petržel, česnek, kapary, kopřivy), uvolňující účinek na psychiku (např. levandule, meduňka). Jedno deci - sklenka šampaňského tě uvolní a lehce euforizuje. Více alkoholu má tlumivý účinek a může erekci znemožnit.
Drogy zásadně nedoporučujeme!

Pokud by jsi cítil, že je není chyba v nervozitě ale skrývá se v sexuální apetenci - nedostatečné touze po milování se ženou, nestyď se k tomu přiznat. Je to sice méně pravděpodobné, ale může se jednat třeba o to, že jsi gay a žena není to pravé. Zamysli se nad svými fantaziemi a zkus odhadnout, zda-li tam není nějaký deviantní prvek, či příliš častá homosexualita.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde