www.004.cz >Intimní poradna > Rostou mi chlupy na penisu

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 26. 01. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Můj problém je, že mi na spodní straně penisu začaly růst chlupy. Rozsah se zvětšuje. Jistě chápete, že je mi to nepříjemné. Lze to nějak "vytrhat na věky"?

Problém je, že mi na spodní straně penisu začaly růst chlupy. Rozsah se zvětšuje. jistě chápete, že je mi to nepříjemné. Lze to nějak "vytrhat na věky"?

HonzaVytrhávání nebo laser by byl na kůži penisu velmi bolestivý, ale pokud bys jej vyžadoval, obrať se na nějaké pracoviště kosmetické chirurgie nebo laserovou kosmetiku a problém zkonzultuj přímo s nimi. V poradně 004 nemáme patřičné odborníky na tuto problematiku. Existují i metody vysokofrekvenčního elektrického rozrušení lůžka chlupu, které tak nebolí a provádí se zlatou jehlou někdy i přímo samotným klientem. Poohlédni se přes web stránky těchto firem, které ti odpoví zda-li je v jejich silách pomoci s tímto problémem.

Můžeš zkusit odstranit chlupy i chemicky. Ve větších drogériích, které jsou formou samoobsluhy si můžeš do vozíku beze studu přihodit některý z depilačních přípravků pro ženy. Pozor na sloupávací vosky. Existují krémy (Opilca), které naneseš na zmíněné partie, necháš působit a stěrkou je pak lehce strhneš. Několik měsíců budeš bez chlupů, pak je proces nutné opakovat, ale nezabere mnoho času.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde