www.004.cz >Intimní poradna > Stále myslím na penis, ale nejsem gay

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 02. 06. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Ahoj. Niesom si istý svojou sexuálnou orientáciou. Mám 22 rokov a velmi ma vzrušuje predstava orálného (občas aj análného) sexu s iným mužom. Pritahuju ma aj dievčata, s par som aj chodil, zamiloval som sa, k sexu ale nedošlo.

Ahoj. Niesom si istý svojou sexuálnou orientáciou. Mám 22 rokov a velmi ma vzrušuje predstava orálného (občas aj análného) sexu s iným mužom. Pritahuju ma aj dievčata, s par som aj chodil, zamiloval som sa, k sexu ale nedošlo. Muži ako taký sa mi vobec nepačia (myslim tvar, postava, svaly), vzruší ma iba pohlad na penis. Pri onanii myslím stale na mužsky penis nie na ženu. Nemožem si pomoct. Bozkavat sa s muzom považujem za nechutné a je mi z tej predstavy zle. To by som chcel iba so ženou.
Psychicky som zamilovaný aj teraz do dievčata ale keď sme spolu skusali petting tak som nedosiahol erekciu. Ona sa urobila, ale ja nie. Kedze ma iba 16 tak to tak nevnimala ze sa mi nepostavil (aj ked mi ho chytila do ruky). A ked som prisiel domov, spravil som sa sam pri predstave oralneho sexu s inym muzom. Ale milujem ju. Fakt nechapem.
Zaujimal by ma Váš názor. Velmi pekně ďakujem.

LewinTo, co cítíš a prožíváš může být projevem tvé potlačované a dosud neuvědomělé homosexuality, což je dost pravděpodobné vzhledem k tomu, že tvé sexuální vzrušení je možné pouze při vizualizaci homosexuálního kontaktu s penisem. Byl-li bys striktně heterosexuální, byla zde charakteristická sexuální afinita vůči mužským pohlavním orgánům. Existují ale samozřejmě i jiné možnosti: jako varianta narcisismu a nebo fetišismu. Tvé fantazie by bylo nutné podrobněji sexuologicky probrat, aby bylo možné s jistou určitostí říci, jaká je tvá sexuální specifikace. Pokud se k polibku s mužem vyjadřuješ, že se jedná o něco nechutného, lze to chápat i obráceně. Neboť v pozadí řady homofobních postojů může být i nejistota s vlastní sexuální orientací a nevědomá potřeba udržení integrity vlastní osobnosti.
Někteří by měli zvážit, jestli jejich odpor vůči homosexuálům a homosexuálním praktikám nevyplývá z vlastních projevů osobnostní nejistoty, kterou by mohlo odstranit hlubší sebepoznání. Doporučoval bych Ti promluvit si o svých představách a fantaziích s nějakým sexuologem, který by Ti mohl pomoci odhalit tvé skutečné zaměření, neb právě fantazie jsou obvykle tím rozhodujícím faktorem, ke kterému se lékaři obrací jako k základnímu determinujícímu faktoru.

Alca – Poradna 004