www.004.cz >Sir Morfius > Anofeles a incest

Autor: bodyia <>, Téma: Sir Morfius, Zdroj: moyo, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Sir Morfius a Pogo odletěli na jakousi slavnost již předešlého dne a Anofeles trávila dobu jejich nepřítomnosti tichým rozjímáním.

Sir Morfius a Pogo odletěli na jakousi slavnost již předešlého dne a Anofeles trávila dobu jejich nepřítomnosti tichým rozjímáním. Časně ráno vstala, aby stihla východ slunce který pozorovala na terase, kleče na svém oblíbeném poštářku s draky. Popíjela horký čaj sestávající ze dvou dílů lístků chvojníku čínského a jednoho dílu čajových pupenců. Byl to nápoj osvěžující tělo a nevšedním způsobem bystřící ducha.

Poté se postavila na hlavu aby viděla svět objektivněji. Měla pocit že kdesi hodně daleko slyší jakousi táhlou píseň zpívanou v částkových tónech tenkými hlásky pro tento účel vykastrovaných zpěváčků. Zapudila nadbytečné myšlenky, vstala a skočila naznak mezi živé ploty kde zůstala ležet v blažené netečnosti podpírána tenkými větvičkami keříků. Cítila jak energie uvolněná čajem stoupá jejími čakrami a ona sama prorůstá skrze hlínu. Po chvíli začíná vnímat ve vertikálách a pociťuje velké spirituální obrození. Uskutečňuje nelimitovaný lesbický incest s matkou přírodou. Rychlostí duhy proletí studnou osamění a zbaví se svých subracionálních obsesí, její ego se rozstřikuje fontánami baheních gejzírů a najednou se nachází na všech místech současně v substanciální podobě. Puritánská dehydrovanost pouští i chlípná vlhkost mokřadních porostů se snoubí v koexistenciální souhře geotronických polí, elementálové bedlivě střeží svá hájemství protínající se v průsečících skutečností. Klaustrofobické mumie se neklidně vrtí ve svých sarkofágách a nad nimy jsou navršeny pyramidy záporné karmy, z výšin se snáší afektované tyrolské jódlování a dvouhlavý pes Kerberos aportuje odhozené ideály předešlých generací, servilně se lísá a vrtí všemi ocasy. Pomníky falešných světců jsou zhanobeny a lidstvo se vrací k původní zemitosti. Poslové Absolutního světla se rozletí na antigravitačních katamaránech a započnou rekonstrukci globálního neurosystému který byl tak neurvale narušen kianidovými zlatokopy. Trpaslíci masově migrují na jih na svých motorových sekačkách, zanechávajíc za sebou řezanku a spálené mozky. Anofeles je vržena zpět do svého těla slapovými silami zůstává obklopena placentárním vakem a coby embryo se stává svědkem divokého cizoložení. Cítí hluboké a trýznivé existenciální neuspokojení, tluče pěstmi o zdi své hlavy a řve "I can get no satisfaction"

V JAR se konala velká demonstrace za legalizaci konopí. Mezi pozvanými hosty byl i Virtuální monarcha který připlul na své tyrkysové vzducholodi pozdravit účastníky slovy :"Naxima quatron pentram anasha, sentium ergon nataman vantí !" (Vaše těla budiž zbavena tíže a duše nechť pozbude trýzně!) Celá akce měla podobu veliké ganja párty před budovou vlády a všichni zúčastnění létali jak papíroví draci v oblacích canabinolových aerosolů. Někteří vylétli až k okénku Sirovy kabiny aby ho pozdravili osobně. Sir Morfius a Pogo se zájmem sledovali celé to dění ze své vducholodi, jedli ufony s kosmickou nádivkou servírované na létajících talířích, pili tygří dech z olověných konvic, kouřili doutníky z banánových slupek a mysleli na to, co asi dělá Anofeles.