Ahoj jsem promiskuitně žijící tvor.A moc se mi to líbí.Mohla bych ji doporučit i ostatním.Takže s chutí do toho!!!Moje přítelkyně je také promiskuitní a sex s ní je nejlepší na světě.Sex s promiskuitně žijícím tvorem je ten nejlepší na světě.A doporučuji Vám ,vybírat si promiskuitního partnera.
tutu 11.03. 2003 - 12:23 << RE

Kazdy ma svoj nazor.Ja som proti promiskuite.A nejdem nikoho presviecat ako tutu,
ktora to robi:)nech s akazdy rozhodne co mu vyhovuje no nech nezabuda na rizika,ktore so sebou promiskuita prinasa.Myslim ze nie su zanedbatelne..
Takze ak vam je zdravie prvorade,zamyslite sa a ked promiskuita tak jednoznacne chranena.majte sa krasne a pekne leto zela diada
diada • 10.08. 2003 - 11:58 << RE

Tak vraj porovnavat to s Mozartom... Mate pravdu, je to uplne rozdielne; ale mozem zodpovedne prehlasit ze pokial sa viete naozaj vzit do klasickej hudby (napr. Beethovenovej IX. symfonie alebo Mahlerovej prvej), tak je to silny emocionalny zazitok. Nezriedka sa po dirigovani (to mi totiz umoznuje uplnu koncentraciu) trasiem viac ako po pol hodinovom sexe a mam mozog viac nabity endorfinmi.
Vahlen • 07.10. 2003 - 21:37 << RE

Ano, sex je možná důležitý a super... sice nejsem ten pravej k tomu, abych to rozebíral...jsem teprv ve fázi poznávání sebe... /třeba mám ještě ze sexu strach/
Ale mně se to protivý, nevím jak vy, ale mně je kolikrát na chatu špatně, promiskuita tam jen bují. Píšu tam proto poesii o lásce a tak, to byste zírali, jak se to některým lidem nelíbí...
Pokud tam některý hetero člověk jde, musí mu být špatně a myslí si třeba, že Gay je jen forma sexu, ne lásky a citu.
Nezlobte se, ale já příšel na to, že jsem Gay, ne díky sexuálním, ale kvůli citovým a milostným vzplanutím ke svým kamarádům (byli však na holky.) Možná proto jsem zas odlišnej, jako to už od raného dětství vnímám.Více se dočtete na Bisexualitě a PPG. Valbo
Valbo 06.03. 2004 - 12:29 << RE

Alco, víš co by mne zajímalo, proč se gayové nebouří proti Darkroomům na diskotékách?
Spousta kluků se tam nechodí bavit už z toho důvodu, že tam něco takového je. Poprve když sem tam byl, jímala mnou hrůza. Na diskotéce bordel, když sem pak byl se slušnějšími typy kluků, řekl jsem jim, že sem byl na diskotéce i když neumím tancovat, chodím tam z důvodu, že tam je taková zvláštní atmosféra, jo a tak. Já tam tak blbnu spíš, ale dělám, že o žádnym darkroomu nevím, protože to se mi hnusí totálně teda.
Oni, že by do mne neřekli, že sem tam byl, že by je tam nikdo nedonutil chodit. Pak tam chodí takoví lidé, jací tam chodí a a Ti co sou na začátku a navštíví server Xko a pak je někdo na diskotéce osloví s tím, jestli nepůjdou do darkroomu, tak... kde pak sme, že? A byli tam i docela mladí kluci. ale hetero kluci se pak můžou vysmívat, Jé a vy máte bordely i na diskotékách a tak, slyšeli sme o tom. Jo, je to opravdu tak a mají pravdu, to není pomlouvání, nebo nadávka, to je fakt, nebo tam frčí po všech stěnách porno..
S tímto příspěvkem nemusíte souhlasit, ale jen sem neslyšel, že by se někdo ozval, spousta gayům se to nelíbí (můžu je počítat v desítkách), že něco takovyho je.
valbo 23.09. 2004 - 21:50 << RE

Suhlasim s Vahlenom...nahodou Mozarta milujem, ale to som nechcela povedat. Sex je emocia najvyzsieho kalibru?????????????? To som sa dobre zasmiala, v kazdom pripade autor tohto clanku, nikdy nikoho skutocne nemiloval. Ja nechcem tvrdit, ze sex nie je v zivote dolezity, ale toto je trochu prehnane. Alebo som divna...tak neviem :-)
G.M.C. • 18.03. 2005 - 23:21 << RE