Milý Tome,
pokud pokládáš tuhle otázku, zda záleží jen na fyzické kráse, pak si zřejmě zjistil, že koukáš jen na vzhled. Mé zkušenosti, které se většinou potvrdily byly tokové, že ti opravdu krasavci nestáli po duševní stránce za nic. Zkrátka takoví kluci jsou si dobře vědomi své přitažlivosti a jsou nafoukaní. Samozřejmě, že jsou i výjimky to připouštím. Naopak takoví ti obyčejní jsou relativně free a v pohodě.
Já sem zatím prožil vždy jen zamilovaní podle vzhledu ale později sem zjistil že dotyčný kluk je i vnitřně přitažlivý.
Nevím jak veliká je ta škola, ale myslím že oslovovat kluky není zrovna bezpečné a zvlášť pokud si neprošel coming outem. Jedna negativní reakce vůči člověku který není ještě se sebou plně smířen může způsobit hodně bolesti natož když bude vůči tobě projevovat negativní rekace půlka školy. To by moc bolelo. Jsem na nástavbovém oboru a před rokem jsem to řekl svým spolužákům, nikdo mi neřekl to je hnus, ale naopak i ti rádoby velcí homofobové mě chápali a ptali se jaké to je a já se vůbec nestyděl, bylo to moc fajn. Spolužáci si to mezi sebou samozřejmě řekli, ale nevadí mi to. Kolem mne je atmosféra asi takováto. Všichni vědí že jsem gay a všichni vědí jaký jsem a to je pro ně i pro mě důležitější. Není divu že Česká republika se řadí mezi nejtolerantnější země vůči homosexualitě. Až dosáhneš něčeho podobného pak se nemusíš pokoušet poznat kluka oni sami si tě najdou, protože to určitě od někoho zaslechnou.
To je moje rada, jestli je správná či ne to nevím.
Čau Oťas
Iconer 16.04. 2004 - 06:42 << RE

Česká republika-mezi nejtolerantnějšími zeměmi vůči homosexualitě? To by bylo hezký, ale nemyslím si to.
Bylo by to fajn.
V prváku na škole, bych řekl, že je opravdu brzy. A někteří učitelé by to taky nemuseli pochopit.
Já bych na tvém místě vyčkal a poznával kolektiv lidí. Hledal bych si kamarády.
Pak možná bych se odvážil hledat, jestli náhodou na tom není někdo stejně. Čím větší škola, tím je pravděpodobnost vyšší.

Na druhé straně Ti můžu jen závidět, že jsi to zjistil tak brzy a nevyšlo Ti to na maturitní rok jako mně, protože hledání sama sebe bylo silnější než učení.
Bohužel. Z dotazu jsem nezjistil, jestli budeš na internátě, jestli město Tvé školy bude malé, nebo velké.
Mně vyšla malá škola, v malém městě, s malým internátem.
Nejideálnější to zrovna není. Ale vyzkoušel jsem si, za ty 4roky, jak úžasny je to žít s klukama, i když bez té sexuální a vztahové stránky.
Valbo
valbo 21.04. 2004 - 16:18 << RE