Ahoj setkávám se u sebe v poslední době s něčím podobným, co prožívá David. Jsem Gay, kluci se milíbí a mě osobně nikdy ani nenapadlo se chovat takhle, jednoduše protože mi to absolutně nesedí. mám svůj přístup k lidem, svůj "styl":) Málokdo z mého okolí by řek, že jsem na kluky a přece:) Setkávám se často při hledání partnera a asi i víc než by mi to bylo i milé s kluky, kteří se chovají jako buzíci. Mě je to osobně skoro k smíchu a tak trochu jsem zklamán. Respektuji to, ale s takovým klukem bych nechodil, jednoznačně pro mě tímto způsobem mluvy a většinou i charakteristickým chováním ztráci jakoukoli atraktivitu - povaha nepovaha (i když i to naznačuje jisté char. rysy) postava, nepostava. Co dodat - jen, že někteří lidé mají pak dost často jasnou představu o gayích a pak jsou někteří dost překvapení:))
Ahoj
spiral 05.03. 2004 - 15:38 << RE

Taky bych přidal svůj názor. Každej jsme nějakej. Já zženštilé kluky neodsuzuju, ale zároveň jejich společnost nevyhledávám:) každý se snaží obklopovat lidmi, jací mu vyhovují. Odsuzuju ale to, když někdo dává svojí pěstovanou odlišnost hlasitě na odiv. Příklad - v jednom pražském supermarketu jsem kdysi potkal tři kluky, od pohledu bylo všechno jasný. Přídavkem ale bylo, že dva šli vyzývavě ruku v ruce a třetí před nimi jako buldozer a schválně se bavili tak nahlas, aby poutali pozornost. Bylo vidět, jak jim pohledy nakupujících dělají dobře. Tak "trošku" mě to znechutilo a zahnul jsem někam nezi regály, abych se na ně nemusel dívat. I takhle asi potom vznikají negativní názory na homosexuální lidi a mě osobně to docela mrzí, protože člověk se pak chtě nechtě sveze na stejné vlně.
Honza 08.03. 2004 - 00:32 << RE

Milý Spirali napsal jsi že tě nikdy nenapadlo se chovat takhle (jako buzerant), ale uvědom si že ti lidé si to nevybrali a nemohou za to kdo jsou, jak mluví a jak se chovají. Jsou zkrátka jen zženštilý. Já osobně nejsem zženštilý vůbec a asi bych nedokázal chodit s "Buzenrantem", mám pár takových kamarádů, ale u kamardáství zůstane protože mi to tzv. nesedí. Nikdo na mě nepozná, že jsem gay, ale to vlastně nikdo nemusí o mě to totiž všichni ví. Taky jsem občas zklamán, protože jinak jsou ti kluci dobří a fajn, ale jak se s nimi člověk setká tak dává ruce pryč. Možná to jsou tak trochu předsudky, ale nechci chodit s klukem, za kterého bych se před známými, kamarády nebo spolužáky styděl. nebo bych se ho styděl ukázat našim. A tak vlastně pořád všude v celém širém světě hledám normálního kluka pro život, řekl bych že ti vykroucení pro život moc nejsou. Sorry kluci co jste tak trochu jako holky, ale probudit se vedle kluka s nalakovanými nehty, který by mě ráno přivýtal sladkým teploušským hláskem bych se teda nechtěl. Taky se připojuji k honzovi, že je rozhodně neodsuzuji byl bych stejnej jako někteří demagogičtí heteráci kteří odsuzují homosexuály jako celek, patří prostě k nám. Kdyby nebylo jich tak o nás ani hetero kluci a holky nevědí, ale kazí trochu renomé homosexuální menšině, ale člověk je tovr co se dokáže vylízat s každé lapálie.
Honzo já například nebudu vedel svého kluka chodit jako kamarád když jej miluji, to je blbost. Pokud oba nic netají tak je správný vzít svýho miláčka za ruku. Je pravda, že homosexuálové to buď tají a nebo přehánějí. Občas taky udělám bláznivou věc tak trochu exhibiconistickou, ale to jen pro pobavení. Třeba před holkama nějaká ta pusa zapůsobí docela pobavení. Ale to jen opravdu zřídka, ale rozhodně nebudu poslouchat kritiku za to, že se ke svému partnerovi chovám stjeně jako každý jiný zamilovaný pár- i ten přece občas dělá bláznivé věci- tak proč ne mi.
Kluci nesmíte se tak bát. Moji blízcí, spolužáci, kamarádi a prostě všichni mě vzali takového jaký jsem! A mají pochopení pro všechno. Dokonce i hetero kluci a jsou to skvělí Kámoši. Davide rozhodně hledej tak jako já. Kluci kteří nejsou jak jsi je skvěle popsal slovem buzeranti jsou a je jich naštěstí víc. Buzikum se ale nestraň, jsou to i tak dobří lidé i když stát v autobuse a povídat si s nima před lidma bych nechtěl. Nemusí to být všěem hned jasné.
Davide přeji to mnoho štěstí a méně těch neúspěšných setknání. Čau Ota
iconer 09.03. 2004 - 07:14 << RE

Oto, já s tebou souhlasím. Ale nesouhlasím se záměrnými projevy "buzeranství", co hraničí až s exhibicionismem... nevím, proč bych měl na celej krám dávat vědět "JSEM TADY A JSEM TEPLEJ!" To s bláznivinama nemá nic společnýho. Aspoň podle mě:) zdravim Tě.
Honza 10.03. 2004 - 02:23 << RE

Jak tak koukam, tak David je mym tipem cloveka, ktereho jiz delsi dobu hledam.Do spolecnosti moc nechodi a ani ji nevyhledava, proste v necem stejny jako ja :-)
Abych se ovsem priznal, ono to ma, ale i jednu zapornou stranku....kdyz je clovek doma, tak nikoho nenajde, tudiz je nutne asi zvolit nejaky kompromis....Asi....
Teplousskej hlas taky moc nemusim :-))) , ale proc ho zavrhovat.Nekde muze docela dobre sedet a neco chybejici doplnovat, ale osobne bych ho vedle sebe slyset take nemusel :-)
No to je asi tak vse, co jsem chtel rici (vim, ze je to takove divne - nemastne a neslane, ale neco z toho co jsem chtel ric, zde napsane je - ac mozna tak trochu nesrozumitelne )
Jirka 13.03. 2004 - 21:03 << RE

Jasně nikomu to nemusím dávat najevo, ale rozhodně bych to taky netajil. Kluk když miluje holku tak se taky nebojí vzít ji za ruku tak proč my bychom měli? Já teda osobně razím tezi: Nebudu se styděta a skrývat kdo jsem a koho miluju. To je podle mě správné. Jestli tomuhle říkáš exhibiconismus tak opravdu nevím nevím. Tohle je jen čirý fakt a nepopírání skutečností. Ať si o mě myslí kdo chce co chce aspoň v okolí proběhne taková selekce lidí kteří jsou opravdu mými kamrády nebo ne! A proto jsem gay a nestydím se za to, ale rozhodně to každýmu nedávám najevo. Jen se ke partnerovi vždy budu chovat jako k někomu koho miluju a ne k někomu cizímu. znám hoděn kluků kteří vedle sebe jen chodí a pro okolí jsou kámoši- a bojí se se sebe dotknout nebo se políbit a ten strach pak ostatní vycítí! Já s tím mám zkušenosti.
Honzo dik za reakci
Čus Oťas
iconer 15.03. 2004 - 19:17 << RE

Reakce na iconer 15.03. 2004 - 19:17
:) Oťas, já říkám exhibicionismus tomu, když se někdo na veřejnosti chová nevhodně. Ať už kluk-kluk (méně častý:) nebo holka-kluk (častější :) . Nevhodně se nemyslí, že se vezmou za ruku apod. Tak teď už je snad jasný, co jsem tím myslel. Měj se jak chceš, hlavně dobře:) h.
Honza 17.03. 2004 - 23:30 << RE

Jasně to je exhibiconismus, ale stejně jako homosexualita tak i ten má mnoho podob. Každý je kousekm exhibiconista, protože někdy se tzv. předvádí každý. Před pár dyn jsem se dozvěděl, že někteří kluci dokonce úmyslně za sebe dělají zženštilé kluky a naschvál mluví fistulí, aby přilákali další buziky z okolí. Tak to mě opravdu dostalo, ještě že to mám v hlavě alespoň trochu srovnané, aby mě taky nenapadlo něco takového dělat. Opravdu to nechápu. Stekal se s tím taky někdo, nemohu tomu ani uvěřit! Jinak Honzo máš dobré názory a fakt s tebou souhalsím. Taky se měj, i ty Davide.
Oťas
iconer 18.03. 2004 - 07:19 << RE

Zdar Oťas, tak s tím jsem se teda nesetkal... Jestli to někdo dělá, tak to upřímně nechápu a nemam k tomu co říct.
H
Honza 18.03. 2004 - 21:20 << RE

Nazdar lidi, tahle diskuze mě docela zaujala... Vesměs jsem s vámi zajedno, je podle mě hloupé chlubit se se svou orientací (nemáme na ní koneckonců žádnou zásluhu :-) Ale přece jenom by nebylo špatné se nějak identifikovat. Ono je přece jen (hlavně pro uzavřenější povahy - jako jsem třeba já :-) složité seznámit se "naživo"... Bylo by fajn vědět, že není důvod se bát vyádřit druhému své sympatie. Ale jak se nějak decentně odlišit, aby to nebylo na úkor vkusu ? Napadá vás neco jiného než chodit v 004 trikách ?
Acide 19.03. 2004 - 12:54 << RE

Čaute lidi!!!
Že jsem na kluky jsem poznal asi před třemi měsíci (to mi je 18), od té doby se snažím najít někoho normálního a vím, jak to je velice obtížné. Ani já bych v žádném případě nemohl chodit s nějakou zženštilou máničkou.

Ale uvědomte si jak se někteří tito lidé mění, aniž si to uvědomujou.
To je případ, který jsem zažil. V naší rodině máme známého, který se otevřeně hlásí, že je gay. U nás všichni víme, jak on na chlapech nesnáší zženštilost. Má přítele, jen stačí, když mu ujede nějaké to "zženštilé slovo", nebo začne máchat rukama jako "Ilonka Csáková", je oheň na střeše. Začne dělat povyk, že se zas chová jak buzerant...... . Ale já v poslední době na něm pozoruju úplně to samé. Stačí ho jen chvilku pozorovat při chůzi nebo gestikulaci („máchání ručiček“). A je to jasné. Neuvědomuje si to. Když se před ním o tom zmíníme, nevěří nám a posílá nás ………………
R:-), Ostravsko
scratch -) 20.03. 2004 - 12:08 << RE