Ahoj já tě chápu sice jsem holka ale mám pro tebe pochopení tvý rodiče to určitě vemou dobře protože jsi jejich dítě vždycky si byl a budeš to mi věř. Držim palce
PapaGáňa 07.11. 2002 - 21:21 << RE

Martine,
když jsem stál před stejnou otázkou jako ty, byl jsem ve stejnym stavu, jako jsi teď ty. Nezávidím. Je mi 20 a řekl jsem to mamince před rokem. Před dvěma lety jsem to řekl bráchovi. Vůbec mi nevěřil. Měl jsem tenkrát pocit, že se musim někomu svěřit. Opravdu mi to moc pomohlo. Ale brácha Tě asi nezajímá, že?
Řekl jsem to tenkrát mamince, protože jsem se "zabouchnul" do jednoho kluka (že z toho nic nebylo, je věc v tuto chvíli nepodstatná). Prostě byla mamina zvědavá o co jde, tak jsem jí s problémem seznámil. Mělo to následující průběh:
a) vyslechnul jsem si přednášku o bezpečném sexu (slušně řečeno)
b) bylo mi maminky líto, že brečí
Trvalo jí to týden, než se s tím srovnala. Jak píše PapaGáňa (viz výše), rodiče maj svý děti rádi; dokonce je milujou. Nemysli si, že neví o co jde. Ví to moc moc dobře. Maminka mě pochopila a ví, že to budu mít v životě neúměrně složitější. Naše vztahy se upevnili!
Tatínkovi jsem to dodnes neřekl. Myslím, že mu to dlužím, ale mám k tomu jisté důvody, proč mu to neříkat (radikální křesťan - to doufám chápeš).
Ikdyž to pro Tebe bude z počátku těžký, určitě to stojí za to!
Měj se hezky - PETR
ptr_pointer 12.11. 2002 - 20:48 << RE

je mi13.Ještě to zasebou nemam.Jednou jsem to chtěl napsat v dopise kamarádovi ale jak jsem přišel do školy tak ten pocit že to musím někomu říct ze mně spadl, takže jsem mu ten dopis nedal.No mám taky tak trochu strach jestli to všem řekne nebo, nevím jak se zachová.Mamce to někdy řeknu až mně bude aspoň18 protože kdyby se to dozvěděl otec tak by mně vyhodil z domu.
Chtěl bych mít nějakého kluka v mém věku nebo kolem 13let.aby jsme si navzájem pomohli né kvůli sexu ale prostě jak je to u něho.U nás nikdo s takovým problémem není.
Zjistlil jstem to v 11.letech že jsem asi gay ale dodnes si nejsem jistý.
Prosím napište mi na e-mail pokuď je tu nějaký kluk v mém věku.
díky.
Martin djkylca@seznam.cz
Martin/Kylča 03.01. 2005 - 20:49 << RE