Mám s Davem velmi podobný názor. Nedávno jsem zkoumal na Xchatu názory těch, kteří se označují za heterosexuály (ty jsem hledal v místnostech, kde muž hledal ženu atd) a účastníků jsem se ptal, jestli je někdy lákal sex (hlavně tedy vzájemná masturbace, orální sex) s mužem. Musím říct, že minimálně polovina účastníků vyjádřila zájem toto zkusit. Mnoho z nich na erotické hrátky s mužem mysleli při masturbaci a převážně vždy reagovali kladně na odkazy s gay erotikou (masturbace a orální sex). Z toho jsem si pro sebe vyvodil (jakkoli ne zcela vědecký) závěr, že jistý sex s mužem láká poměrně hodně mužů, rozhodně nejen 4% homosexuální menšinu.

Pravdou samozřejmě zůstává, že jen málokterý "heterosexuální" muž tyto své touhy a představy sdělí na veřejnosti. Spíš se bude vyjadřovat o gayích posměšně.
mango300 18.02. 2004 - 00:11 << RE

Reakce na mango300 18.02. 2004 - 00:11
Ano, s tvym nazorem naprosto souhlasim. Znam pripady kdy heterosexualne orientovani muzi vyhledavali sex s jinyn muzem, at uz se jednalo o masturbaci ci oralni styk. Sam jsem gay, tak mluvim z vlasni zkusenosti. Casto meli partnerky, nebo i dite. V nasi spolecnosti nejsme jeste na takove urovni, kdy verejnost jakymsi zposobem porad jeste z vetsi casti neni schopna tzv. 4% mensinu tolerovat, je to spise z nevedomosti a z dob kdy homosexualita byla trestnym cinem a pohlizelo se na ni jako na nemoc, nebo uchylku. Take me velmi rozcililo tvrzeni, ze je homosexualita lecitelna, viz porad STREPINY!!!! Nicmene si myslim, ze je nase spolecnost na dobre ceste, precejen se za tu dobu od padu tatolity toho dost zmenilo a uvadi se tento problem na pravou miru. Nakonec chci rict, ze me samotnemu se s tim vyrovnat trvalo velmi dlouho a porad jeste na tom pracuju, snazil jsem si to jakymsi zposobem vysvetlit /podobne jako Dave/a pochopil jsem, ze si to musim priznat a byo to. a je to o dost lepsi;-). A tak ostatnim preju hodne stesti a snad jim trochu pomuze ze v ''TOM'' NEJSOU SAMI.
Jex 19.02. 2004 - 12:21 << RE

Ahoj,
já bych chtěl jen podotknout, že to nenalezení odvahy říci tomu druhému miluju tě, je právě ten problém tolerance a netolerance a tak nějak podobně. Společnost 2000 let dušená církví svatou, ačkli se dnes sposta lidí tváří jako ateisté a přesto se pořád obracejí k bohu jako nám vštěpovanénu obrazu toho kdo to tu vyřeší, není schopná tuto velice jednoduchou vec akceptovat. A je to taky tím, že kluk v dnešní době není připraven na to, aby mu jiný projevil takovou náklonost a city. A většinou zareaguje naprostým někdy až agresivním chováním ať už se mu v hlavě honí cokoli. Naštěstí jsou tu i světlé výjimky a díky za ně. Chápu cos prožíval a věř mi že do detajlu.

ps: ten čas zas není tak dobrej lék jak se říká

ahojky Adam
Adam Pickard 27.02. 2004 - 17:29 << RE