Neni Buzny!!!
Buznovrah 24.02. 2003 - 21:19 << RE

rozhodne neni ... normalni je to co se nevymyka normalu a homosexualita rozhodne ano. Nerikam, ze by me byt nejak persekuovana, nikomu to neberu ... ale normalni to rozhodne neni.
mastah 17.06. 2003 - 23:16 << RE

Reakce na mastah 17.06. 2003 - 23:16
Jenom malý dotaz - co je normální? Jestliže je to postoj většiny, pak třeba není normální být katolík. Jestliže je to to, co jako normální cítím já jako jedinec, jsou nenormální všichni heterosexuálové.
A teď babo raď! :-)))))
Fid 18.06. 2003 - 12:07 << RE

myslim ze to neni o vaginach ci penisech, je to o tom co citis, vetsina tech "normalnich" to nechape. nikdy jsem neverila, ze se opravdu se vsim vsudy dokazu zamilovat do holky, a sup jsem v tom az po usi. ten kdo cely zivot ji banany, nikdy nepozna slastnou vuni a chut manga dokud se do nej nezakousne, o tom to je, lidi porozumi az kdyz se zakousnou, vetsina ji banany ....nemeli bychom odsuzovat nepoznane. laska je krasna, at lesbo/gay/ci hetero, kdyz je skutecna, martina
martina 06.08. 2003 - 07:25 << RE

Je homosexualita normální ? Je heterosexuálita normální ? Je jednoduché osoudit to a proč ne ,když sám nejvyšíší pozemský ve Vatikánu nás odsuzuje ale není se čemu divit trend lidí je odsuzovat co se dá čím je ta komunita menší tím lépe se o tom dá říct že to není normální. Já si mylsím že svým způsobem každá odlišnost,která tady je má být a má svůj učel. Čas od času s eani lidem nedivím že mají výhrady k homosexuálům,protože jako miorita ráda provokuje většinu svými nechutnými vystřelky ,které s emi jako homosexuálovi nelíbí. To že jsem gay neznamená že se musím chovat jako slizoun, což může pobuřovat i okolí zvláště z řed heterosexuálů ale tak či tak si mylsím že HOMOSEXUALITA není nic zvláštního a je "NORMALNi"

Ps: Každý vidí normálnost jinak. Arthur
Arthur-18 23.08. 2003 - 13:46 << RE

Nevím, proč jste tak zlý!
Homosexualita je dle mého naprosto normální! Já jsem heterosexuální, ale i přesto znám mnoho lidí s touho orientaci a musím vám říct, že jsou naprosto úžasní! A vy velci kritici této orientace, jak můžete vědět, že někdo z vaších přátel, rodinných příslušníku, spolužáků či kolegů v práci není homosexuální?!
A popravdě řečeno všichni víme, že každého heterosexuálního muže vzrušuje představa dvou žen v posteli! Takže vás prosím - první se zamyslete sami nad sebou a svým chováním a pak odsuzujte někoho jiného! A vám homosexuálům, držím palce aby jste to v dnešní nechápávé a zlé společnosti zvládli...jo a BOJUJTE! Vždyť se nemáte za co stydět - je to úplně NORMÁLNÍ!!!!!
berus 05.11. 2003 - 15:28 << RE

FAKT VO NIC NEJDE
Ahoj kluci a holky. Jsem Homosexuál a zjistil sem na sobě že lidské pokolení v sobě zahrnuje určité odchylky jako třeba homosexualitu nebo transsexualitu atd. Předtim sem to bral jako dobrou legraci v časopisech. Je to pro vás heterosexuály informace, že pohled homosexuála na ostatní lidi se dá přirovnat třeba pohledu vietnamce na čecha. A naopak. V kůži homosexuála se prostě člověk bojí maximálně toho dát na jevo svoje city, ale to spíš ze zvyku z rodiny kde byl vychováván a kde si rodiče v rámci oddechové legrace též dělají srandu z homosexuálů - pochopitelně já si například dělám srandu s toho když nastoupím do tramwaje a parta osumnáctek který jedou ze školy stichnou nebo se začnou smát a po očku po mě šilhájí. Nebo třeba dvě dospělé dámy se tváří jako bych byl už jejich - tak to zas příde ftipný mě. Protože mě ženský fakt neberou.
Takže heteráci až pojedete třeba někam na výlet kde budou lidi jiný barvy pleti nebo s šikmejma vočima tak se jich nebojte, maximálně z vás některý budou mít legraci.
Peta • 18.12. 2003 - 19:56 << RE

Ja mnoho takovych lidi, dokonce i z meho blizkeho okoli a rodiny a jsou to treba i fajn lide a ja jim to neberu, ani to neodsuzuju, konec koncu je to jejich vec, jak a s kym ziji, ale normalni to rozhodne neni.
Radek • 23.12. 2003 - 01:02 << RE

Osobně si myslim, že to popírá všechno proco tady lidi sou. Je to naprosto proti přírodě. Proč by vytvářela teplouše? Aby sme všicni vymřeli? myslim si že je to nemoc. Kterou naprosto toleruju, ale neni to normální.
Kubík 01.08. 2004 - 12:37 << RE

Reakce na Buznovrah 24.02. 2003 - 21:19
chudatko, ty za to nemozes ... (a nawyse - co robi homofobny clowek ako ty na takychto strankach? odporucala by som ti pozriet si Americku krasu ...)

co wobec znamena byt normalny?? wie tu niekto definiciu "normalneho" cloweka??
myslim ze kazdy je osobnost a indiwidualita a dalsia wec ktoru naozaj nemusim, ze skatulkowanie a zowseobecnowanie ... naco sa niekomu miesat do weci ako su wztahy - s kym, kde, preco, naco, za co??
nastasyiah 15.12. 2004 - 20:34 << RE

Dlouho jsem nevěděl na čem jsem. Ale letos jsem se bláznivě zamiloval do jednoho kluka. Hodně spolu jsme, ale on o ničem neví. Nevim jak mu to sdělit. Mám z toho ale takový pocity, že se mu asi nikdy nebudu moct přiznat. Snad to tak bude, alespon pro zatím lepší.
Honza • 24.05. 2005 - 22:35 << RE

Dlouho jsem nevěděl na čem jsem. Ale letos jsem se bláznivě zamiloval do jednoho kluka. Hodně spolu jsme, ale on o ničem neví. Nevim jak mu to sdělit. Mám z toho ale takový pocity, že se mu asi nikdy nebudu moct přiznat. Snad to tak bude, alespon pro zatím lepší.
Honza • 24.05. 2005 - 22:36 << RE